Produse
Panou Luminos LED 620*620mm 40W
• Cadru din aluminiu: panoul cu LED folosește aluminiu 6063, mânerul alb de pulverizare pentru temperatura de suprafață.
• Lumina cu LED Lightman folosește un difuzor PS de înaltă calitate, lumina este împrăștiată uniform, iar lumina este strălucitoare și moale, făcându-l să se simtă confortabil.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de panouri de lumină LED 620 * 620mm 40w din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.

Descriere produs
♦ Design ultra-subțire, lumini cu LED-uri SMD LM-80, emisie iluminată din spate, omogenitate impecabilă a luminii
♦ Pornire instantanee, lumină moale, fără umbră, fără pâlpâire, protecție pentru ochi;
♦ Fara mercur, fara radiatii UV sau IR, fara EMI, complet verde si benefic din punct de vedere ecologic;
| Putere | 40W |
| Ieșire lumen | 4000lm |
| Eficiență luminoasă | 100lm/w (125lm/w la cerere) |
| Temperatura de culoare (CCT) | 2700-6500K |
| Indicele de redare a culorilor (CRI) | Ra>80(Ra>90 la cerere) |
| Unghiul fasciculului θ/2 | 120 de grade |
| Tensiune de intrare | 220-240/100-240VAC |
| Frecvenţă | 50/60Hz |
| Factorul de putere | >0.9 |
| Ora de începere | Mai mic sau egal cu 0,1 s |
| Eficiența șoferului | >88% |
| Distorsiunea armonică totală | <15% |
| Dimming | 0-10V/PWM/DALI/Tăiat de fază la cerere |
| Material | Aluminiu+PMMA |
| Grad de protecție | IP40 |
| Dimensiuni | 620*620*9mm |
| Aspect | Alb/argintiu |
| Instalare | Încastrat/Agățat/Montat la suprafață |
| Certificat | CE, RoHS |
| Rata de degradare a luminii | Mai puțin de 3% în 6.000 de ore |
| Durată de viaţă | Mai mare sau egală cu 50.000 de ore |
| garanție | 5 ani |
Mai multe detalii




Aplicație

Tag-uri populare: led panou de lumină 620*620mm 40w, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, eșantion gratuit
-
Tub fluorescent îndoit în U de 600 mmVedeți mai multe> -
Plafoniere plat cu LED-uri patrateVedeți mai multe> -
Iluminat Interior Panouri Personalizate Culoare AlbăVedeți mai multe> -
Lampă cu panou plat LED IP44 rezistentă la apăVedeți mai multe> -
Montare la suprafață cu lumină LED 2x4Vedeți mai multe> -
600×600 Lumină cu LED-uri cu iluminare din spateVedeți mai multe>










