Produse
Panoul de control Dali
•iluminat uniform pe tavan si pereti
•Zero întreținere, nu este nevoie să reampezi
•Versiuni de urgență și reglabile disponibile
•Suprafață ușor de curățat
•5 ani garanție
panou de control dali

descrierea produsului
• Conectorii cu butoane asigură o conexiune electrică fără instrumente.
• Eficiența ridicată a sistemului are ca rezultat economii de energie de până la 120 lm/W.
• Versiuni de urgență și reglabile disponibile
• Reducere bună a strălucirii (UGR < 19)
• 5 ani garanție
• Lumină confortabilă și consistență ridicată a culorii
• Driver extern pentru mai multă flexibilitate și instalare simplă
| Numele produsului | panou de control dali |
| Dimensiuni | 595 mm x 595 mm x 80 mm |
| Protecție la intrare | IP40 |
| garanție | 5 ani |
| Lumeni livrați | 3600Lm |
| CRI | 80 |
| UGR | <19 |
| CCT | 3000k alb cald |
| Putere | 30W |
| Eficacitate luminoasă | 120 lm/W |
| Unghiul fasciculului | 90 de grade |
Mai multe detalii



Echipamente/Accesorii
Accesorii pentru mai multe opțiuni de montare disponibile
Cutie de conector cu borna 3-pol sau 5-pol inclusă
Snurghie de securitate pentru corpul de iluminat inclus
Suporturi de securitate incluse
Echipament de control extern inclus
Nu este potrivit pentru utilizare cu Caseta de conversie de urgență

Domenii de aplicare
Înlocuire directă a corpurilor de iluminat cu lămpi fluorescente
Birouri, săli de conferințe
Zone de receptie, foaiere, coridoare, lifturi
Potrivit pentru sisteme încastrate de tavan cu dimensiunea grilei de 600 x 600 m

FAQ
1.De ce este util DALI?
Similar cu modul în care funcționează o rețea de calculatoare, DALI este un standard recunoscut la nivel internațional care permite comunicarea în două sensuri între balasturile lumiere. Fiecare balast are o adresă proprie, iar semnalele și instrucțiunile pot fi direcționate diferit pentru fiecare fiting care trebuie controlat.
2. Care este scopul iluminatului DALI?
„Digital Addressable Lighting Interface” (DALI) este un protocol de comunicare pentru aplicațiile de iluminat pentru clădiri și este utilizat pentru comunicarea între dispozitivele de control al luminii, cum ar fi balasturi electronice, senzori de luminozitate sau detectoare de mișcare.
Tag-uri populare: Panou de control dali, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită










