Produse
Plafoniera circulară
Trimite anchetă
Introducerea Produsului
Caracteristica produsului:
1. Plafoniera circulară este concepută pentru a oferi o iluminare moale și uniformă, creând o atmosferă caldă și primitoare în orice cameră.
2. Cu designul său modern și elegant, Plafoniera Circulară adaugă o notă de eleganță oricărui spațiu, luminând camera cu stil și rafinament.
3. Ușor de instalat și eficient-energetic, plafoniera circulară este o soluție de iluminat practică și elegantă pentru orice casă sau birou.
Caietul de sarcini:
| Putere | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Temperatura de culoare (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Eficiența luminoasă a lămpii (lm/w) | 120 lm/W |
| Indicele de redare a culorii (Ra) | 80-83Ra sau 95-98Ra |
| Suport Dimmer | Triac reglabil sau reglabil 0-10V |
| Cip LED | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Material | Carcasa din aluminiu+PC |
| Durata de viață (ore) | 50000 |
| Capac cadru | Alb |
| Tensiune de intrare (V) | 85-265V SAU 12V DC, 24V DC |
| Dimensiunea decupajului | 68 mm până la 280 mm |
| Diametrul exterior | 85-300mm |
| PF | >0.90 |
Imagini detaliate:





Utilizare:

Panoul cu led cerc este utilizat pe scară largă în camere de zi, holuri de hotel, săli de conferințe, spitale, școli, birouri etc.
Despre noi:


Ambalare și livrare:

Tag-uri populare: plafoniera circulară, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită
O pereche de:
Lumină de panou cu montare la suprafață pătrată
Următoarea:
Lumină cu panou plat pătrat
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si












