Produse
Lumină LED rotundă montată pe tavan
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de lumină LED rotundă montată pe tavan din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.
Caracteristica produsului:
1. Aspectul elegant și contemporan al lămpii LED rotunde montate pe tavan oferă cu siguranță un aer de rafinament în orice spațiu în care este instalată.
2. Tehnologia LED pe care o folosește acest corp de iluminat îi permite să ofere o iluminare care este atât strălucitoare, cât și reducând în același timp suma de bani cheltuită pentru energie.
3. Lampa LED rotundă montată pe tavan este o opțiune de iluminat de încredere și la modă, care poate fi folosită în orice cameră datorită duratei de viață extinse și construcției robuste.
Caietul de sarcini:
| Putere | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W |
| Temperatura de culoare (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Eficiența luminoasă a lămpii (lm/w) | 120 lm/W |
| Indicele de redare a culorii (Ra) | 80-83Ra sau 95-98Ra |
| Suport Dimmer | Triac reglabil sau reglabil 0-10V |
| Cip LED | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Material | Husa din aluminiu+PC |
| Durata de viață (ore) | 50000 |
| Capac cadru | Alb |
| Tensiune de intrare (V) | 85-265V SAU 12V DC, 24V DC |
| Dimensiunea decupajului | 68 mm până la 280 mm |
| Diametrul exterior | 85-300mm |
| PF | >0.90 |
Imagini detaliate:





Utilizare:

Bucurați-vă de adaptabilitatea acestei lămpi LED rotunde montate pe tavan, excelentă pentru a adăuga o notă de rafinament designului casei dvs.
Despre noi:


Ambalare și livrare:

Tag-uri populare: Lumină LED rotundă montată pe tavan, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită












