Produse
Panou Patrat Mic 36W Pentru Decorarea Tavanului
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de panouri mici pătrate de 36 W pentru decorarea tavanului din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.
caracteristica produsului:
1. Bucurați-vă de frumusețea subestimată a panoului nostru mic pătrat de 36 W pentru decorarea tavanului, care conferă un aer de rafinament oricărui spațiu pe care alegeți să îl decorați în acest fel.
2. Ar trebui să vă iluminați camera cu un iluminat LED care este atât strălucitor, cât și eficient-din energie. Acest lucru va crea o ambianță care este atât caldă, cât și primitoare.
3. Îmbunătățiți aspectul tavanului dvs. instalând un panou pătrat lustruit și contemporan, care este compatibil cu orice fel de design interior.
ecificare:
| Cip LED | Epistar / SMD2835 |
| Evaluare IP | IP44 |
| Tensiune de intrare | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Eficacitate luminoasă | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Putere | 18W/36W/40W |
| Dimensiune | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120 |
| Temperatura de culoare (CCT) | 3000K,4000K,5000K |
| Suport Dimmer | Triac reglabil sau reglabil 0-10V |
| Material | Aluminiu + PMMA |
| Unghiul fasciculului | 120 de grade |
| Durată de viaţă | 50000 ore |
| garanție | 5 ani |
| Capac cadru | Alb & Argintiu |
| Certificat | TUV, CE, ROHS |
Imagini detaliate:





Utilizare:

Panoul mic pătrat de 36 W pentru decorarea tavanului este o modalitate frumoasă și contemporană de a vă ilumina zona de zi.
Despre noi:


Ambalare și livrare:

Tag-uri populare: Panou mic pătrat de 36w pentru decorarea tavanului, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, eșantion gratuită
-
Panou Led 300x300Vedeți mai multe> -
Instalarea luminilor cu led pentru oală în tavanul suspendatVedeți mai multe> -
Lumini încasabile cu LED de tavanVedeți mai multe> -
Lumini LED rotunde cu panou platVedeți mai multe> -
Plafoniere suspendate Panou cu iluminare din spate 1200×600Vedeți mai multe> -
Panou LED impermeabil IP65 600×600Vedeți mai multe>












